Reeds aangemeld 13e Kameleonrace 2018

Haal an Antje van Roeiploeg:Nes Ameland
Gebroeders de Witt van TyrDeventer
Bergenvaarder van BuriDeventer
Pulp Fiction van RVMakkumMakkum
Sir Lancelot Skynner van Lancelot LadiesHarlingen
De Vecht van De SpieringenWeesp
Fjoer Fûgel van Roeiteam Fjoer FûgelMakkum
Voorganck van Sloep Inc.Hattem
Orkaan van Roeiploeg:Muiden
SKOMSKOWER van Roeiploeg:Oudega swf
Sterke Sietze van Okke Hel-Sterke SietzeHarlingen
Snurk van Okke Hel-SnurkHarlingen
Kromme Dick van Roeiploeg:Harlingen
Katowice van ‘t RosetjeKatwijk
Hjoed 'N Makkie 5.1% van SRV Hjoed 'n MakkieFraneker
Hjoed 'N Makkie 2 van SRV Hjoed 'N MakkieFraneker
Egbert Wagenborg van WBS-WagenborgWest-Terschelling
Cornelis Douwes van WBS-Anthony VederWest-Terschelling
Grutte Bear van De StamgastenJoure
Murk van Super SorryNaarden
Baron van Ghent van Baronessen van NaardenNaarden
Mata Hari van Sloeproeivereniging LeeuwardenLeeuwarden
Pollux van ARZV Panta RheiDen Helder
Bartix van De GalliersHarlingen
‘t Haakie van CVV VletterliedenIJmuiden
Leeuwke van L8Lemmer
Arad van Multimate TerschellingTerschelling
Magna Frisia van LutineTerschelling
Zeeolifant van Noorderpoort Energy & MaritimeDelfzijl
Hubert Jans 2 van Stichting Flevoland RoeitLelystad
Dikkertje van SRV DikkertjeKrimpen aan de Lek
Toverbal van NorderboysBerltsum
Najade van Roeiploeg:Franeker
Haarlemmerhout van Roeiploeg:Haarlem
Nou-en van sloeproeivereniging DelfzijlDelfzijl
de Onrust van Roeiploeg:Zaandam
Onvervaard van RV TilleHarlingen
De Witte Beer van JumBootjeUitgeest
Onversaagd van RV TilleHarlingen
last of the titanic van tiogrotterdam
D'Isela van Dames IJsselkr8Hattem
Swolla van Dames HetebrijZwolle
't Oude Docj van 't Oude DockAmsterdam
West-Arvada van Dames West-ArvadaTerschelling
Kaag 1 van Meiden van StaalWarmond
Dolle Heks van KannietHeX&Nes
Zeeotter II van Greate PierFraneker
Beluga van Dames WoelwaterSneek
Zeeleeuw2 van OuwesylOudebildtzijl
NWH Salland van ZwarteWater MixZwartsluis
Splitcase van slappe peddelsmuiden
Dorus Rijkers van DoorstotersHaarlem
De Mac van De MacHarderwijk
Trewes 3 Aldeboarn van Trewes 3Aldeboarn
Trewes 2 Aldeboarn van Trewes 2Aldeboarn
Trewes 1 Aldeboarn van Trewes 1Aldeboarn
Oksewiel II van Den Bealch Terherne
Oksewiel I van Den Bealch Terherne
Moby Dick van Ver. Roeiploeg UrkUrk
Steenbok van SkarrefammenLangweer
Gone But Not Forgotten van Dutch Marines Rowing ChallengeIJmuiden
octopus van h28muiden
Jan van den Berg van Ver. Roeiploeg UrkUrk
Anthony van Hoboken van STC-2Rotterdam
Evert Deddes van STC-1Rotterdam
Doordrijver van Roeiploeg UtrechtUtrecht
Vuurzee van De VlammetjesHarlingen
De Paardekreek van De 9 BabbelaarsKortgene
Skomskowster van Aldegeaster SkomskowstersOudega SWF
De Wetterfretter van GRSVGrou
Gia Light van GIA RuttenRutten
Karakter van Geen zee te hoogAmeland
L.A Buma van T FiskershuskeModdergat
Wetterwrotter van WetterspetterGrou
Lyts Leeuwke van De Lemster LeeuwkesLemmer
© 2018 Kameleon Race Sloeproeiwedstrijd Friesland