Reeds aangemeld 14e Kameleonrace 2019

Aludux van sloeproeivereniging delfzijlDelfzijl
't Pulletje van 't PulletjeKatwijk
Mercator van Roeiteam - STCRotterdam
Evert Deddes van Roeiteam - STCRotterdam
Voorbijganger van Kaag Heren 1Warmond
De Onrust van Quo VadisZaandam
Sterke Sietze van Okke Hel-Sterke SietzeHarlingen
Tobbe van Okke Hel- Kromme DickHarlingen
Okke van Okke Hel-OkkeHarlingen
Het Witte Schuim van Het Laatste Rukje (HLR)Amsterdam
't Haakie van CVV VletterliedenIJmuiden
Beluga van Heren WoelwaterSneek
Naruthi van Gooische BlufNaarden
Barones van Ghent van Baronessen van NaardenNaarden
Murk van Super SorryNaarden
Grutte Bear van De Stamgasten Joure
Moby Dick van Ver. Roeiploeg UrkUrk
Jan van den Berg van Ver. Roeiploeg UrkUrk
Danser van Okke Hel-DanserHarlingen
't Oude Dock van 't Oude DockAmsterdam
haal an antje van claas sipkeshollum
Dorus Rijkers van DoorstotersHaarlem
van Ommeren van Sloeproeien MaastrichtMaastricht
SKOMSKOWER van SKOMSKOWERSOudega swf
Oihonna van Sloeproeiers GroningenGroningen
Snurk van Okke Hel-SnurkHarlingen
Freonskip van TúnusDeinum
Bartix van De GalliersHarlingen
Sir Lancelot Skynner van Lancelot LadiesHarlingen
De Wetterfretter van GRSVGrou
Serdon van RietroeiersEmmeloord
Azorean High van FeroxKatwijk
Schokland van Zuyderzee roeiersTollebeek
Hjoed 'n Makkie 5,1% van SRV Hjoed 'n MakkieFraneker
Hjoed 'n Makkie 2 van SRV Hjoed 'n MakkieFraneker
Stokvisvaarder van TyrDeventer
Bergenvaarder van FreyaDeventer
Magna Frisia van Ame GijsHindeloopen
Razende Snol van GIARutten
Eucalypta van De BildtstarsOuwe Syl
Pollux van ARZV Phanta RheiDen Helder
Splitcase van De Slappe PeddelsBeverwijk
Oksewiel II van Den Bealch Terherne
Oksewiel I van Roeiploeg:Terherne
Zeeolifant van Noorderpoort Energy & MaritimeDelfzijl
Skomskowster van De Aldegeaster SkomskowstersOudega SWF
Toverbal van NorderboysSexbierum
Orkaan van De Heeren XIVMuiden
Zeeotter II van Greate PierFraneker
Gone but not forgotten van Dutch Marines Rowing ChallengeCulemborg
Onversaagd van RV TilleHarlingen
Onvervaard van RV TilleHarlingen
Brûzer van Roeiteam BrûzerWorkum
Mata hari van Mata hariLeeuwarden
WetterWrotter van WetterSpettersGrou
Twirre van RV MakkumMakkum
Polyester van Westeinder Sloeproei TeamAalsmeer
Icterus van Haarlemse damesHaarlem
NWH Salland van Zwartewater RoeiersZwartsluis
Egbert Wagenborg van WBS-WagenborgWest-Terschelling
Trewes 3 van Trewes 3Aldeboarn
Trewes 2 van Trewes 2Aldeboarn
Trewes 1 van Trewes 1Aldeboarn
Zusje van Gia ZusjeRutten
Mare Australis van ZuyderzeeroeiersTollebeek
Gouteyck van WBS-MammoetWest-Terschelling
Gia Light van Gia LightRutten
Dolle Heks van KannietHeX&Akkrum/Nes
Labora stulti van De heren van almereAlmere
Poolzee van Ruige M8Hoogmade
Sloepweesje van SloepweesjeHoogmade
De Mac van De MacHarderwijk
de lytse bear van de stamgasten joure
Steenbok van SkarrefammenSt Niek
Pulp fiction van De IJsselmeerminnen Makkum
Haarlemmerhout van HaarlemHaarlemse heren
Vrouwe Geertruida van Dames Woelwater Sneek
 
© 2019 Kameleon Race Sloeproeiwedstrijd Friesland